Dodací podmínky

DOPRAVA ZBOŽÍ

Zboží zasíláme pouze na území České repupliky. Dopravu zajišťuje Česká pošta a přepravní společnost GLS.

ČESKÁ POŠTA

Dopravu zboží zajišťuje Česká pošta formou obchodního balíku. Doba uschování na místní poště je 7 dní s možností prodloužení na 14 dní. Po uskutečnění objednávky na e-shopu Vám odešleme potvrzující e-mail. V okamžiku expedice je Vám odeslán další e-mail obsahující údaje o času a datumu odeslání zásilky, čísla obchodního balíku a odkazu na sledovací službu České pošty. Doporučujeme kontrolovat pohyb a v okamžiku doručení zásilky na Vaší poštu si jej vyzvednout i bez oznámení, které pošta v některých případech nedoručí.

GLS

Dopravní společnost GLS rozváží zboží v pracovní dny od 8.00 do 20.00. V den expedice balíčku obdržíte sms zprávu a e-mail s číslem zásilky. Zboží je s ohledem na skladové zásoby doručováno následující pracovní den, kdy ráno obdržíte sms upozornění s předpokládaným časem doručení a telefonickým kontaktem přímo na doručujícího kurýra, se kterým se můžete dohodnout dalších detailech doručení.

Pokud Vás řidič nezastihne při prvním pokusu o doručení, zanechá v poštovní schránce oznámení a doručí Vám zásilku následující pracovní den, nebo dle domluvy. V den dalšího doručování opět obdržíte sms upozornění s časem doručení a kontaktem na řidiče - kurýra.

 

 

ZPŮSOB PLATBY

 

ČESKÁ POŠTA

Dobírkou u České pošty. Cena poštovného, doběrečného, balného a dopravného je souhrnem 130,- Kč.

 

GLS

Dobírkou u GLS. Cena poštovného, doběrečného, balného a dopravného je souhrnem 110,- Kč.

 

DOPRAVA ZDARMA

Při ceně zásilky nad 1.500,- Kč po slevách a bez poštovného se poštovné neúčtuje.

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).